Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług na jak najwyższym poziomie, zgodnie z Polityką prywatności.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki dotyczące plików cookies.
Przetargi
Zapytanie ofertowe na wybudowanie nowego, odrębnego układu zasilania elektrycznego dla ładowarek autobusowych w systemie zaprojektuj - wykonaj
05/02/2019

Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie nowego, odrębnego układu zasilania elektrycznego dla ładowarek autobusowych w systemie zaprojektuj - wykonaj - infrastruktura energetyczna NN od trafostacji (własność Zamawiającego, lokalizacja Rysia 3, 87-800 Włocławek) do rozdzielni wewnętrznej i od rozdzielni do zewnętrznych punktów odbioru mocy (zewnętrzne skrzynki słupkowe z fundamentem).

więcej
Grupa Zakupowa.Dostawa paliw płynnych do pojazdów i urządzeń
21/06/2018

Dokumentacja dotycząca w/w przetargu dostępna jest na stronie internetowej http://hotelratuszowy.pl/bip/

więcej
Przetarg sektorowy na świadczenie usług utrzymania porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych i magazynowych, w taborze autobusowym, stacji obsługi pojazdów oraz portierni i dyspozytorni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o.
08/06/2018

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o. we Włocławku ogłasza przetarg sektorowy na świadczenie usług utrzymania porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych i magazynowych, w taborze autobusowym, stacji obsługi pojazdów oraz portierni i dyspozytorni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o. we Włocławku.

więcej
Przetarg sektorowy na dostawy nowych części zamiennych do autobusów marki Solaris
22/05/2018

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o. we Włocławku ogłasza przetarg sektorowy na dostawy nowych części zamiennych do autobusów marki solaris.

Regulamin
26/04/2018

Regulamin przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień publicznych sektorowych (poniżej 443 000 EURO) przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o. we Włocławku.

więcej
Przetarg nieograniczony na zakup i dostawę czterech fabrycznie nowych, ekologicznych, jednoczłonowych, niskopodłogowych autobusów miejskich klasy Maxi dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o. we Włocławku
09/02/2018

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o. we Włocławku ogłasza przetarg nieograniczony na zakup i dostawę czterech fabrycznie nowych, ekologicznych, jednoczłonowych, niskopodłogowych autobusów miejskich klasy MAXI.

więcej
Regulamin
13/11/2017

Regulamin przygotowania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień publicznych na usługi społeczne i inne szczególne usługi w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym Spółka z o.o. we Włocławku o wartości od 30 000 euro do 1 000 000 euro

więcej
Regulamin
09/08/2016

REGULAMIN UDZIELANIA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W MIEJSKIM PRZEDSIĘBIORSTWIE KOMUNIKACYJNYM SP. Z O.O. WE WŁOCŁAWKU O WARTOŚCI NIE PRZEKRACZAJĄCEJ KWOTY STANOWIĄCEJ RÓWNOWARTOŚĆ 30 000 EURO, DO KTÓRYCH NIE STOSUJE SIĘ USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH