Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług na jak najwyższym poziomie, zgodnie z Polityką prywatności.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki dotyczące plików cookies.
Archiwum komunikatów
Komunikat!!!
25/05/2018
W odpowiedzi na wnioski mieszkańców rejonu ulic Słonecznej, Borowskiej i Obwodowej z dniem 01.06.2018r. zmianie ulegnie trasa linii nr 11 na odcinku od dworca PKP/PKS do ul. Wienieckiej.
W kierunku "do" i "od" szpitala i Wieńca Zdroju autobusy pojadą ulicami Kapitulną i Obwodową.

Likwidacji ulegną przystanki: Wieniecka/Rysia, Wieniecka/KZPOW, Okrzei/Wieniecka i Okrzei/Kapitulna (kierunek centrum), oraz Okrzei/Lunewil, Okrzei/Wyszyńskiego, Wieniecka/Chemików i Wieniecka/Hutnicza w kierunku szpitala.

Godziny odjazdów na pozostałych przystankach nie zmienią się, ale dodatkowo przedłużono do Wieńca Zdroju sobotni i niedzielny kurs autobusu kończący się dotychczas przy szpitalu o godz. 15.41.

Przystanki na nowej części trasy to: Obwodowa/Wieniecka, Kapitulna/Słoneczna i Kapitulna/Długa w kierunku centrum i Kapitulna/Urząd Pracy, Kapitulna/Wysoka, Obwodowa/Kapitulna i Obwodowa w kierunku szpitala.

Służby nadzoru ruchu analizować będą zmiany potoku pasażerskiego spowodowane wprowadzoną zmianą i na tej podstawie z końcem września podjęta zostanie decyzja o ostatecznym przebiegu trasy linii nr 11.

Prosimy osoby zainteresowane o przekazywanie opinii w sprawie dokonanej zmiany na adres sekretariat@mpk.com.pl